Vali Mustafa Tutulmaz, Küçük Sanayi Sitesi Ziyareti

siirt_Sanayi Sitesi

Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Küçük Sanayi Sitesinde esnaf ziyaretinde bulunarak, incelemelerde bulundu.Site esnaflarıyla görüşerek bir süre sohbet eden Vali Tutulmaz, sorun ve taleplerini dinledi.

Sanayi ve Otomotiv İşletmesini gezerek, burada üretilen ürünleri inceleyen Vali Tutulmaz, servisteki çalışan işçilerle sohbet etti. Yetkililerden bilgi aldı.Vali Tutulmaz, İlimizdeki istihdama güzel bir örnek teşkil eden bu iş yerlerinin, Kosgeb, iş-kur ve meslek edinme projelerinden yaralanmaları için, gerekli girişimlerde bunmaları halinde, kendilerine destek olacaklarını söyledi.

Vali Tutulmaz, İlimizin kalkınması, işsizliğin önlenmesi ve yeni istihdam alanlarının oluşturulması için çaba gösteren herkese destek vereceklerini sözlerine ekledi.

SİİRT AKTÜEL HABER – SİİYADsiirt_Sanayi Sitesi

About the Author

Vedat Saglam
2001 Yılında Fatih İlçesi Kadınlar Pazarı'nda 60'a yakın işadamı, akademisyen ve esnaf tarafından kurulan Siiyad, Ulusal ve yerel kanallarda Siirt tanıtım programları yaptı. Yüzlerce hemşehrimize nakdi ve ayni yardımları yaptı... Kurumsallaşma çalışmalarına devam ediyor...

Be the first to comment on "Vali Mustafa Tutulmaz, Küçük Sanayi Sitesi Ziyareti"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*