Siirt Aktüel Haber Gazetesi Artık Burada

siiyadlogoyeni_aktuelhaber_Logo

siiyadlogoyeni_aktuelhaber_Logo

Siirt Aktüel Haber

www.siirtaktuelhaber.com

İstanbul’daki Siirtliler olarak 1995’te ilk yerel haber gazetesini, Siirt Hedef’i çıkartmıştık. Bir süre sonra Bu gazetenin ismini Siirt Haber ve en sonunda da SİİRT AKTÜEL HABER olarak değiştirmiş ve yayın hayatımıza devam etmiştik.

Yerel basın olarak yaşamak çok zordu. Sürekli reklam gelirleri ve abonelikler gerekliydi.

Reklam kaynağı bitince ve sevgili hemşehrilerimiz de severek okudukları ve kapış kapış aldıkları ama abone olmadıkları gazetemizi maalesef kapatmak zorunda kalmıştık.

İnternet gazeteciliği ortaya çıkınca da mantar gibi Siirt Haber Siteleri yayın hayatına başlamıştı.

Tekrar aynı heyecan ve şevkle, kağıt ve mürekkep kokusu olmadan yayınımıza kaldığımız yerden İnternet haberciliği olarak devam ettik. Bu haberleri www.siiyad.com (www.siirtlilerdernegi.com) ve en son isim hakkını aldığımız www.siirtaktuelhaber.com olarak üç isimle ama aynı sitede devam edeceğiz.

Tüm okuyucularımıza selam ediyor ve bu sitede çıkmasını istediklerini, paylaşmak istedikleri göndermeleri halinde hukuki bir sorun olmadıkça yayınlayacağımızı arz ediyoruz…

Siiyad Yönetim Kurulu

Siirt Aktüel Haber Ekibi

About the Author

Vedat Saglam
2001 Yılında Fatih İlçesi Kadınlar Pazarı'nda 60'a yakın işadamı, akademisyen ve esnaf tarafından kurulan Siiyad, Ulusal ve yerel kanallarda Siirt tanıtım programları yaptı. Yüzlerce hemşehrimize nakdi ve ayni yardımları yaptı... Kurumsallaşma çalışmalarına devam ediyor...

Be the first to comment on "Siirt Aktüel Haber Gazetesi Artık Burada"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*