Fatih İlçesi Kent Konseyi Toplandı

ER1B7389

 

ER1B7454ER1B7389 ER1B7387

Fatih ilçesiyle ve ilçe sakinleriyle ilgili projeler geliştiren Fatih Kent Konseyi meclisleri, projelerini Genel Kurul’a sunmak üzere hazırlıklarını tamamladı ve Genel Kurul’un huzurunda projelerini anlattı.

Siiyad Derneği Başkanı olarak Başkan Vedat Sağlam da Halkla İlişkiler 2. Başkanı olarak bir konuşma yaptı. Suriyeli göçmenler için yeni ve kullanılmış temiz eşyaların toplanarak ihtiyaç sahiplerine uluştarılması projesini sundu.

Başkan Burhan Tunç’un başarılı yönetiminde tartışılan projeler genel kurul onayına sunuldu. Genel Sekreter Hasan Süer de bu projelerin uygulanabilinecek olanların hayata geçirilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını ve yaşanabilir bir Fatih’i daha güzel konumlara getirme gayretinde olduklarını ifade etti.

Özellikle Genel Kurul’a “21 günde sigarayı bırakma” projesini sunan Sağlık Meclisi Başkanı Doç. Dr. Vehbi Altunçul büyük ilgi gördü.

Mayıs ayında yapılacak bir piknik gezisiyle Fatih Kent Konseyi genel kurul üyelerinin kaynaşmasının sağlanacağını ve Ekim 2016 tarihinde de tekrar genel kurulun toplanacağı belirtildi.

Siirt Aktüel Haber

About the Author

Vedat Saglam
2001 Yılında Fatih İlçesi Kadınlar Pazarı'nda 60'a yakın işadamı, akademisyen ve esnaf tarafından kurulan Siiyad, Ulusal ve yerel kanallarda Siirt tanıtım programları yaptı. Yüzlerce hemşehrimize nakdi ve ayni yardımları yaptı... Kurumsallaşma çalışmalarına devam ediyor...

Be the first to comment on "Fatih İlçesi Kent Konseyi Toplandı"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*