Diyarbakor Spor Kurtarıldı!

TÜRKİYE DEĞİŞİK OYUNLARLA KARIŞTIRILMAK İSTENİYOR

Provakasyonlar sadece halka, cemaatlere, siyasilere karşı yapılmıyor.

Provakatörler her alanda kaos çıkarmak istiyor. Özellikle desteklenen ve 1. ligde kalması için büyük gayret gösterilen Diyarbakır Spor’un maçlarında baş gösteren olayların arkasında kimlerin ve nelerin olduğu tahmin ediliyor.

TFF yarıda kalan İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor maçının sonucunu 1-0 İstanbul temsilcisinin galibiyetiyle tescil etti; bu kararla Diyarbakırspor ligde kaldı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yaptığı toplantıda, 87. dakikasında taraftarların sahaya girmesi nedeniyle tatil edilen İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor maçını 1-0 İstanbul temsilcisinin lehine tescil etti.

Yönetim Kurulu’nun bu kararıyla, hükmen mağlubiyet almadığı için Diyarbakırspor’un küme düşme ihtimali ortadan kalktı.

Bu sonuçla İstanbul Büyükşehir Belediyespor hanesine 3 puan daha ekleyerek Turkcell Süper Lig’de 40 puana yükseldi, Diyarbakırspor ise 21 puanda kaldı.

SİİRT AKTÜEL  HABER

About the Author

Vedat Saglam
2001 Yılında Fatih İlçesi Kadınlar Pazarı'nda 60'a yakın işadamı, akademisyen ve esnaf tarafından kurulan Siiyad, Ulusal ve yerel kanallarda Siirt tanıtım programları yaptı. Yüzlerce hemşehrimize nakdi ve ayni yardımları yaptı... Kurumsallaşma çalışmalarına devam ediyor...

Be the first to comment on "Diyarbakor Spor Kurtarıldı!"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*