Siirt – Spor: Hedef Balıkesir'e Karşı Galibiyet

Tff 3. Lig Yükselme Grubu’nda Mücadele Eden Siirtspor’un Teknik Direktörü Ali Beykoz, Kendi Evlerinde Ağırlayacakları Balıkesirspor’u Yenmek İstediklerini Söyledi. 
Son haftalarda oynadıkları maçlarda çok iyi oyunlar ortaya koyduklarını ve bu sonuçtan moral aldıklarını belirten Beykoz, “Son haftalarda çok iyi oyunlar sergiliyor ve güzel sonuçlar alıyoruz.

Kendi sahamızda oynayacağımız Balıkesirspor maçında da bu çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Bütün hazırlıklarımızı üç puana göre yapıyoruz. Takımda moraller iyi ve eksik futbolcumuz yok. İddiamızı sürdürebilmemiz için bu maçı kazanmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.” dedi.

Teknik Direktör Ali Beykoz, İstanbul’da yürüttükleri hazırlıkları hafta sonu Siirt’te sürdüreceklerini ve herkesi maça davet ettiklerini söyledi.  (hk.cihan)

SİİRT AKTÜEL HABER

About the Author

Vedat Saglam
2001 Yılında Fatih İlçesi Kadınlar Pazarı'nda 60'a yakın işadamı, akademisyen ve esnaf tarafından kurulan Siiyad, Ulusal ve yerel kanallarda Siirt tanıtım programları yaptı. Yüzlerce hemşehrimize nakdi ve ayni yardımları yaptı... Kurumsallaşma çalışmalarına devam ediyor...

Be the first to comment on "Siirt – Spor: Hedef Balıkesir'e Karşı Galibiyet"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*