İstanbul Adayımız Fereç Yüksekli

ferecyuksekli

İstanbul Ak Parti’de Siirtli Aday Adayımız

AKP Siirt Milletvekili aday adaylarından biri olan Fereç Yüksekli, çevresinde işini iyi yapan,Ankara’ya yolu düşen Siirtlilere yardımcı olan başarılı bir bürokrat olarak tanınıyor.

ÖZGEÇMİŞİ

Fereç Yüksekli,1954 Siirt doğumlu , İlk , Orta ,Lise ve Eğitim enstitüsünü Siirt’te daha sonra lisans tamamlama programına girerek Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesini Ankara’da bitirdi. Kısa bir süre futbol antrenörlüğü ve hakemliği yaptı. Devletin muhtelif kademelerinde görev yaptı.Yüksekli,23 yıllık hizmeti süresince sırasıyla ; Van 14.Bölge YSE Müdürlüğünde Şantiye şefliği, Rize/Pazar ilçesinde ve Siirt Merkez Ortaokulunda öğretmenlik, Siirt Belediyesin’de ve Siirt Beden Terbiyesi Bölge Başkanlığın’daki memuriyetinden sonra, 1980 yılında Ankara Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü emrinde göreve başladı.

Muhtelif tarihlerde A.P.K.Uzmanlığı, güreş, voleybol, judo,karate ,sualtı ve halter federasyonları ile olimpiyat oyunları genel sekreterliği ayrıca Spor Eğitim Daire Başkanlığı görevinde bulundu.Spor şuralarında görev alarak Avrupa ve Arap ülkelerindeki birçok uluslararası sportif toplantılarda da Türkiye’yi temsil etti. 1997 yılından beri Spor Kontrölörü olarak görev yapmaktadır.Evli ve 3 çocuk babasıdır.

HİZMET EDECEK VE FAALİYETLERİNDE BAŞARILI OLACAK ADAYIMIZ

AKP Siirt Milletvekili aday adayımız olan Fereç Yüksekli, çevresinde işini iyi yapan, Ankara’ya yolu düşen Siirtlilere yardımcı olan başarılı bir bürokrat olarak tanınıyor.

BAŞBAKAN ERDOĞAN HALKA KULAK VER

Geçmiş dönemlerde yaptığı seçimlerde son derece sıkıntı yaşayan Sayın Başbakan bu defa halka kulak versin ve şaibesiz, temiz, hitmet edecek halktan biri olan ve gerçektende hem Siirt’e hem de Siirtlilere ve Türkiyemize faydalı olacak, hizmet edecek bu adayımızı -asla- gözardı etmesin.

Çalışkan, başarılı ve şaibelere karışmamış, tertemiz, pırıl pırıl bir aday adayımız… Başbakan Erdoğan  İstanbul’da bu adayımızı seçerek ve Siirtlilere temsilci olarak meclise göndererek Siirtlilere vefa borcunu ödemelidir. Siirtlileri hazır bir oy deposu olarak görmemeli ve gereğini yapmalıdır Sayın Başbakan.

SİİRT AKTÜEL HABER

About the Author

Vedat Saglam
2001 Yılında Fatih İlçesi Kadınlar Pazarı'nda 60'a yakın işadamı, akademisyen ve esnaf tarafından kurulan Siiyad, Ulusal ve yerel kanallarda Siirt tanıtım programları yaptı. Yüzlerce hemşehrimize nakdi ve ayni yardımları yaptı... Kurumsallaşma çalışmalarına devam ediyor...

15 Comments on "İstanbul Adayımız Fereç Yüksekli"

 1. FEREÇ YÜKSEKLİ DÜNYA İYİSİ GÜZEL İNSAN YOLUN DAİM AÇIK YÜCE ALLAH YARDIMCIN OLSUN

 2. hakikatten süper güzel insan adam gibi adam arkasındayız Allah daima yardımcısı olsun gönlümüz onunla

 3. vallahi yakışır bu siirtli sevdalısı değerli insana

 4. ömer faruk helvacıoğlu | 22 Mart 2011 at 22:17 | Cevapla

  DEĞERLİ HEMŞEHRİMİZ,FEREÇ YÜKSEKLİ BEY KARDEŞİME BAŞARILAR DİLERİM.

  ADAYLIĞINI KUTLARIM,HAYIRLI OLSUN.
  DEĞERLİ HEMŞEHRİMİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECĞİZ.

  SELAMLAR.SEVGİLER,BAŞARILAR.

 5. böylesine insancıl böylesine candan herkeze destek olmaya çalışan vekil olduğunda dahada faydalı olacağına inandığım FEREÇ YÜKSEKLİ beyefendiye demir ailesi olarak desteğimizi belirtir başarılar dileriz Allah yar ve yardımcısı olsun

 6. Fereç YÜKSEKLİ, Allah yardımcın olsun. Sizi Vekilimiz olarak meclis te görmeyi çok istiyoruz.Benim gibi düşünen çok insan olduğuna eminim. İnşallah sizi ve sizin gibi insanların vekil olduğu T.B.M Meclisini göreceğiz.Allah Yolunuzu açık etsin…

 7. fethullah tunç | 24 Mart 2011 at 19:54 | Cevapla

  sayın başbakanım lütfen sesimize kulak verin fereç bey ender bulunan insanlardan biri rabbim yolunu açık etsin

 8. Fereç yüksekli’yi canı gönülden destekliyoruz.Mecliste onu görmek isterim.Allah yardımcısı olsun.Siirt’in vefalı evladı,yanındayız.

 9. Fereç yüksekli’ye başarılar dileriz.sonuna kadar destekliyoruz..

 10. DEĞERLİ HEMŞEHRİMİZ,FEREÇ YÜKSEKLİ’E BAŞARILAR DİLERİM.
  ADAYLIĞINI KUTLARIM,HAYIRLI OLSUN.
  DEĞERLİ HEMŞEHRİMİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECĞİZ.YANINDAYIZ HER ZAMAN…

 11. Rabbim yanında olsun yardımcın olsun güzel kardeşim. Çok dua ettim İstanbuldan aday adayı olman için dualarım şimdi aday olman için. Milletvekili olsanda olmasanda sen bizler için çok özelsin. vefalı, saygıdeğer, dürüst insansın.

 12. FEREÇ YÜKSEKLİ DEĞERLİ İNSAN BU YOLDA SENİNLE BİRLİKTE YÜRÜYECEZ ALLAHIN İZNİYLE

 13. M.ALİ YAVUZ | 30 Mart 2011 at 03:42 | Cevapla

  DARISI ADAYLIĞINA DAİMA SENİNLEYİZ FEREÇ YÜKSEKLİ

 14. FEREÇ YÜKSEKLİ SİİRT’İN VEFALI EVLADIDIR.üLKESİNE VE MİLLETİNE HİZMET VERECEK ADAMLARDAN BİRİDİR.CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYOR ,MECLİSTE ONU GÖRMEYİ ALLAH NASİP ETSİN DİYORUM.

 15. Allah ın izniyle önce milletvekili sonra bakan olarak görmek isteriz. Sizin gibi değerli bir devlet adamına bu yakışır.
  Allah a emanet olun. Değerli büyük şahsiyet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*