reklam alanı reklam alanı reklam alanı reklam alanı

Avrupa Göz Hastanesi’yle İndirim Anlaşması Yaptık

 

AVRUPA GÖZ HASTENESİ EL DEĞİŞTİRDİ

Yeni sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli ile yaptığımız görüşmede, Derneğimiz Siiyad adına hastaneye muayene ve tedavi için gidecek hemşerilerimize % 30 oranında indirim yapılması ve gerektiğinde farklı durumlarda (yapacağımız karşılıklı görüşmelerde) daha uygun imkanlar tanınacağı anlaşması yapıldı.

İstanbul veya İstanbul dışından Hastaneye gidecek olan hemşerilerimiz, yenilenen, daha fazla profesyonel bir hizmet anlayışına kavuşan ve son teknolojik cihazlarla donanan sağlık kuruluşundan hizmet almanın ayrıcalığını yaşayacaklardır.

Hastane sahibi Sayın Abdurrahman Burak Telli’ye ilgisinden dolayı teşekkür ediyor, hastaneye gidecek olan hemşerilerimizi de şimdiden sağlıklı görüşler diliyoruz.

AVRUPA GÖZ

Aksaray merkez konumunda yer alan 9 kat üzerine kurulmuş 3 ameliyathane katı  3 muayene katı yönetim ve lazer ünite katlarından oluşan yapısı ile en son teknolojik cihazlar ile tam donanımlı yeni enerjik göz hastanesi .

Avrupa Göz Hastanesi 2010 yılı politikasında başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ve yurt dışından gelen hastalarına eksiksiz ve hızlı hizmet vermeyi ilke edinmiş bir hastanedir .

Modern yönetimi ulusal reklam ve pazarlama stratejilerini kamuya önce hizmet ve en iyi fiyat politikası üzerine kurmuş ve bu doğrultuda  hareket etmektedir.

SGK kurumları ile olan anlaşmaları sayesinde ise bir çok hastasına devlet güvencesi ve ekonomik rahatlığı ile hareket etmesini de sağlamıştır .

Ayrıca özel sigorta kurumları ile olan anlaşmaları ile de özel sağlık sigortası kapsamındaki bir çok hastasına da hizmet vermektedir.

Ortalama olarak 2010 ocak ayı itibari ile günlük 40 ameliyat 350 muayene hastane bünyesinde ve gezici aracı ile de  günlük 800-1000 kişi de hastanenin tam donanımlı gezici aracı ile ücretsiz muayene edilmektedir .

Ocak ayın dan bu güne kadar Beykoz Belediyesi, Sarıyer Belediyesi , Fatih Belediyesi , Eyüp Belediyesi , Show Tv , gibi kurumsal firmaların yanında Kim market ve  bir çok dernek kurum ve kuruluşa 60 gün içerisinde hizmet vererek kırılması zor bir rekora imza atmış 15 binden fazla kişiyi ücretsiz göz muayenesi etmiş ve 200 e yakın durumu olmayan vatandaşımıza da ücretsiz ameliyatını yaparak hizmet vermiştir.

Avrupa Göz hastanesinin 2010 yılı itibari ile yüz de yüz hisselerini alarak hastanenin tek sahibi olan Ramazan Burak Telli organizasyon şemasında da değişiklikler yaparak başta reklam ve pazarlama bölümü olmak üzere tüm hastanenin yönetim kadrosunu yenilemiş iç ve dış kurumsal yapıya Gökhan Yalçın’ı getirerek büyük reformları gerçekleştirmiştir.

 Son dönemde Gökhan Yalçın!ın  yönettiği kurumsal reklam ve pazarlama bölümü şehirler arası otobüs firmaları ile anlaşarak bilet kaplarında indirim kuponları ve ücretsiz göz check up kampanyaları düzenlemiş , hastanede gold ve vip kart hizmeti başlatmış, kim market kartları ve benzer kurum kartları ile anlaşma sağlanarak market ve kurum müşterilerine sürekli indirim ve kampanyalar başlatarak bir ilki gerçekleştirmiş ve bu çalışmalar ile ekstra kamuya yönelik ekonomik ve sağlık hizmeti sağlamıştır .

2010 yılı politikasında ayrıca yeni bir merkez açarak büyümeyi planlayan Avrupa Göz daha iyi hizmet ve daha çok kişiye ulaşma hedefini büyüterek ve ilerleterek çalışmalarına devam etmektedir.

SİİRT AKTÜEL HABER

Filed Under: Güncel

Yazar Hakkında

İstanbul Fatih İlçesi Kuruluş 2001 www.siiyad.com www.siirtlilerdernegi.com siiyad@hotmail.com

Yorum yazabilirsiniz
Kullanıcı resimi istiyorsanız, Gravatar'a üye olup resim seçmelisiniz.

Cheap Holiday